«ФЕРРО-ЗНТУ» — МБК «Миколаїв». 100:87 (21:19, 26:23, 33:12, 20:33).

Запоріжжя. 23 листопада. Палац спорту ПАТ «ЗАБ». 1019 глядачів.

Судді: А. Бабік, О. Винокуров, А. Тихонов.

«ФЕРРО»: Дикий (2), Лебединцев (9), Шеппелл (15 + 5 підбирань + 10 передач), Мур (21 + 10 підбирань), Кулпеппер (8 + 5 передач); Рибалко (11), Гуінн (15 + 6 підбирань), Вернер (12 + 5 передач), Тимощук, Буцький (7).

МБК «Миколаїв»: Мітчелл (26 + 7 підбирань + 5 передач), Майо (5), Козлов (3), Кравченко (5), Адедіран (6); Шейвіс (5), Онуфрієв (9), Скляр (3), Кушніров (6), Чумаков (4), Шундель, Гуменюк.

Кидки з гри: 2-очкові – 23/38 – 26/46, 3-очкові – 12/24 – 9/25. Штрафні кидки: 18/26 – 8/10. Підбирання м’яча: 25/6 – 25/11.

Господарі розпочали гру досить активно і, завдяки вдалій грі Кемерона Мура, вже на 4-у хвилину створили відчутний відрив у десять пунктів – 14:4. До речі, в першій чверті молодий центровий запорізького клубу приніс у командну скарбничку 8 очок і надійно зіграв у захисті, підібравши від своїм щитом 4 відскоки. Саме на 4-й хвилині наставник гостей Агріс Галвановскіс узяв тайм-аут, і його підопічних начебто хтось підмінив. Протягом наступних п’яти хвилин вони не тільки скоротили відставання, а й зусиллями Двейна Мітчелла та Джоша Майо, котрі в першій чверті записали до  свого активу по 6 очок, вийшли вперед – 17:16. І лише «трюльник» Олександра Рибалка і два реалізовані Річардом Гуінном фоли дозволили запоріжцям піти на першу перерву в піднесеному настрої.

Приблизно в такому ж ключі проходила друга десятихвилинка. До активності Мура додалися триочкові постріли Рибалка і витончені «асисти» Джеремі Шеппелла, і на 17-у хвилину перевага «ФЕРРО-ЗНТУ» знову становила десять пунктів – 39:29. Однак гості аж ніяк не погоджувались з таким перебігом подій і зусиллями вкрай  незручного для запорізького захисту Мітчелла і Онуфрієва скоротили відставання до двох очок – 42:44. Щоправда, з сиреною на велику перерву в кошик гостей влетів «трюльник» від Дена Вернера – 47:42.

Пять очок переваги було достатньо, щоб підняти бійцівський дух Шеппелла (11 очок протягом третього періоду), Гуінна (7), Вернера (6) і Буцького (5). Учотирьох вони вирішили долю третього періоду і, за великим рахунком, усього матчу, про що красномовно свідчили цифри на табло пісдя 30 хвилин гри (80:54).

У заключній чверті господарі дозволили собі дещо розслабитися, чим негайно скористалися Майо (9 очок протягом 10 хвилин), Мітчелл (7), Кушніров (6) і Кравченко (5). Втім, навіть за 13-очкової переваги гостей у цьому періоді, у складі «ФЕРРО-ЗНТУ» спромоглися набрати по шість очок Лебединцев, Вернер і Мур, який зберіг позицію найефективнішого гравця зустрічі з 31 балом.