"Ферро" одержал убедительную победу над "Галичиной"

Третий раз в сезоне запорожцам удалось превысить стоочковый рубеж
«Політехніка-Галичина» (Львів) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 79:103 (29:23, 16:29, 17:31, 17:20). Львів. 19 березня. Палац спорту «Будівельник». 711 глядачів.
Судді: В. Ісаченко, С. Ніколащенко, О. Закревський.
«Політехніка-Галичина»: Тодич (15 + 5 передач), Полюляк, Вукосавлевич (17 + 15 підбирань), Харріс (10 + 7 передач), Мейс (9); Ревзін (6), Зубрицький (12), Чемякін (2), Алфьоров (8).
«ФЕРРО_ЗНТУ»: Рибалко (11 + 5 підбирань), Дикий (4), Шеппелл (15), Кулпеппер (16 + 9 передач), Хантер (9 + 6 підбирань); Змитрович (2), Чумаков, Кондрусевич (14), Лебединцев (3), Гуінн (23 + 5 підбирань), Буцький (6).
Кидки з гри: 2-очкові – 25/41 – 25/45, 3-очкові – 6/25 – 14/24. Штрафні кидки: 11/15 – 11/15. Підбирання м’яча: 24/14 – 22/8.
Гарний відсоток реалізації дальніх кидків (14/24), п`ять із яких забив Річард Гуінн, став одним із ключових факторів, що сприяв виїзній перемозі «Ферро-ЗНТУ» над «Політехнікою-Галичиною» з рахунком 103-79.
Господарі створили проблеми для команди із Запоріжжя лише на старті поєдинку. Не випадково Кирило Большаков перед матчем із «Політехнікою» остерігався Владана Вукосавлевича й Мирослава Тодича, адже, незважаючи на появу у складі «Ферро» Вінса Хантера, саме «великі» команди господарів завдали запоріжцям найбільшого клопоту в першій чверті, здобувши на двох 21 очко. А дальній постріл Павла Ревзінаіз сиреною ознаменував успішне для «політехів» завершення дебютного періоду – 29-23. Однак протягом десяти наступних хвилин гості, в першу чергу, завдяки активності Ренді Калпеппера й Річарда Гуінна, переломили хід гри на власну користь.
Другу половину матчу команди розпочали за рахунку 45-52 на користь «Ферро-ЗНТУ», й здавалося, що вся боротьба ще попереду. Але протягом третьої десятихвилинки перевага запоріжців, що грали швидко й розкуто, зросла до 21 очка, а на старті заключного періоду Георгій Кондрусевич збільшив розрив у рахунку ще на два пункти. Заключні хвилини поєдинку також минули за переваги команди Кирила Большакова, який активно задіяв резервістів.
У підсумку найкращим гравцем зустрічі став Річард Гуінн, який відзначився 23 очками, 5 підбираннями й 4 передачами. 16 очок і 9 передач на свій рахунок записав Ренді Калпеппер, 15 очок і 4 підбирання – Джеремі Шаппел. В активі Олександра Рибалка 11 очок, 5 підбирань і 4 передачі.
Центровий «Політехніки-Галичини» Владан Вукосавлевич оформив традиційний дабл-дабл (17 очок + 15 підбирань). 15 очок, 5 передач і 4 підбирання стали здобутком Мирослава Тодича. 12 очок львівській команді приніс Ярослав Зубрицький, 10 очок – Ленс Харріс, в активі якого, крім того, 7 передач.
прес-служба БК «Ферро-ЗНТУ»

Второй раз в сезоне запорожцам удалось превысить стоочковый рубеж

«Політехніка-Галичина» (Львів) – «ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя). 79:103 (29:23, 16:29, 17:31, 17:20).

Львів. 19 березня. Палац спорту «Будівельник». 711 глядачів.

Кидки з гри: 2-очкові – 25/41 – 25/45, 3-очкові – 6/25 – 14/24.

Штрафні кидки: 11/15 – 11/15. Підбирання м’яча: 24/14 – 22/8.