Дублеры «Ферро-ЗНТУ» обыграли «Днепр»

Запорожские баскетболисты отпраздновали победу со счетом 81:74

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Дніпро» (Дніпропетровськ). 81:74 (19:11, 30:19, 11:24, 22:20).

Запоріжжя. 16 жовтня. Палац спорту «ЗАБ». 757 глядачів.

«Ферро-ЗНТУ»: Тимощук (13 + 7 передач), Бєляєв (7), Меліхов (5 + 7 підбирань), Кульчицький, Козловець (19 + 7 підбирань); Онищенко (9), Камусакі, Саєнко (15), Череповський (8 + 10 підбирань).

«Дніпро»: Лень (15 + 7 підбирань), Фрікке (4), Місяць (11), Мішула (8), Іващенко (2); Щепкін (21 + 6 підбирань + 5 передач), Герун (13 + 6 підбирань), Кобець, Куліш, Шевченко.

Кидки з гри: 2-очкові – 23/47 – 20/43, 3-очкові – 7/17 – 7/20. Штрафні кидки: 14/24 – 13/15. Підбирання м’яча: 26/13 – 23/9.

Господарі розпочали гру настільки жваво, що за рахунку 9:5 наставники дублерів «Дніпра» змушені були взяти тайм-аут. У першій половині матчу перевага «Ферро-ЗНТУ» взагалі не викликала ніяких запитань, оскільки на велику перерву запоріжці пішли, маючи плюс 19 пунктів.
А от третя чверть виявилася провальною для підопічних Олексія Реви, й вони настільки розтринькали ту, здавалося б, вимогу перевагу, що в середині четвертого періоду вона становила лише одне очко – 65:64. На той час через перебір фолів достроково завершив гру основний розігруючий господарів Вадим Онищенко, невдовзі його приклад наслідував Вячеслав Череповський. Ціною надзусиль запоріжцям все ж таки вдалося вирвати перемогу.

Другий тренер резервного складу «Ферро-ЗНТУ» Юрій ДУДНИК так прокоментував дії своїх підопічних: «Домігшись відчутної переваги, наші гравці дещо розслабилися й дозволили супернику впритул наблизитися. Хто знає, як завершився б матч, якби ініціативу не узяв на себе Антон Саєнко, котрий провів не менше чотирьох результативних атак, які й вирішили долю зустрічі».