Дублеры «Ферро-ЗНТУ» победили криворожцев

Это первая в сезоне победа резервистов запорожского клуба

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг). 70:44 (21:12, 20:7, 9:14, 20:11).

Запоріжжя. 2 жовтня. Палац спорту ВАТ «ЗАБ». 877 глядачів.

«Ферро»: Тимощук (2 + 7 передач), Бєляєв (10), Меліхов (17 + 5 підбирань), Козловець (17 + 9 підбирань + 5 перехоплень), Череповський (12 + 10 підбирань); Васильченко (2), Камусакі (2), Саєнко (7 + 12 підбирань), Кульчицький (1).

«Кривбасбаскет»: Білокопитовець (3), Мірошников (2 + 7підбирань), Хачатурян (5), Коломийчук (16 + 5 підбирань), Анісімов (9 + 5 підбирань); Савостін, Омельченко, Буткевич, Валулін (6 + 7 підбирань), Сергейчик.

Кидки з гри: 2-очкові – 19/36 – 9/40, 3-очкові – 2/16 – 5/17. Штрафні кидки: 26/37 – 11/14. Підбирання м’яча: 31/16 – 22/15.

Долю зустрічі було вирішено вже в першій її половині, коли господарям вдалося здійснити відрив у 22 пункти. На початку третьої чверті дублерам «Кривбасбаскета» вдалося внести злам у гру, завдяки чому вони й виграли цей період. Однак кінцівка зустрічі знову була за запоріжцями.

Коментуючи гру резервістів «Ферро-ЗНТУ», їхній наставник Олексій Рева відзначив велике прагнення до перемоги. В атаці результативно діяли Олександр Меліхов і Максим Козловця, а під обома щитами добре зіграв Антон Саєнко, підібравши під кожним із них по 6 мячів.