"Ферро-ЗНТУ" – БК "Донецьк" (дублери). 48:66 (11-9; 15-18; 10-20; 12-19).

Запоріжжя. 25 вересня. Палац спорту ВАТ "ЗАБ". 711 глядачів.
Судді: А. Кротько, О. Усс.

"Ферро-ЗНТУ": Онищенко (7), Тимощук (5 + 6 передач), Бєляєв (13 + 5 передач), Козловець (13 + 9 підбирань), Череповський (2 + 9 підбирань); Меліхов (5 підбирань), Камусакі (2), Саєнко (6), Кульчицький.

БК "Донецьк": Буренко (20), Новиков (3), Мякінін (15 + 10 підбирань), Чумаков (17 + 9 підбирань), Чумічов (4 + 12 підбирань); Сосой, Овчинников, Серпелін, Муз (4), Нікітін (3).

Кидки з гри: 2-очкові — 17/38 — 19/40, 3-очкові — 4/26 — 5/24. Штрафні кидки: 2/8 — 13/23. Підбирання мяча: 28/40 — 34/51.

Першу чверть виграли резервісти запорізького клубу, але вже на початку цієї 10-хвилинки травми зазнав основний розігруючий "Ферро" Вадим Онищенко. По перерві гостям вдалося внести злам у гру, а в третьому та четвертому періодах їхня перевага була незаперечною.

Наставник господарів Олексій Рева змушений був визнати, що його підопічні дуже слабко зіграли в захисті і не впоралися з одним із лідерів донецького клубу Ігорем Чумаковим. Не виправдала себе і ставка запоріжців на кидки з далеку, оскільки підбирання м’яча переважно вигравали гості – 51:40.