Бьортт и Томас в символической пятерке недели

На пару в игре с "Кривбассбаскетом" они набрали 60 очков

Пропонуємо Вашій увазі символічну п’ятірку за підсумками матчів чемпіонату Суперліги, що відбулися протягом тижня.

Захисники

Стівен Бьортт («Ферро-ЗНТУ») – 23 очка + 9 передач + 3 підбирання + 3 перехоплення + 1 блок-шот = 29 РЕ.

У принциповому протистоянні з «Кривбасбаскетом» Стівен Бьортт на пару з Чарльзом Томасом вже в першій половині організував справжній розгром суперника, а загалом провів одну з найкращих ігор у чемпіонаті. Американський плеймейкер вдало атакував кошик криворіжців з усіх дистанцій (3/5 двоочкових, 3/5 триочкових), зокрема продемонструвавши ідеальний відсоток влучань з лінії штрафних (8/8), а також не менш успішно асистував партнерам.

Халід Ель-Амін («Будівельник») – 30 очок + 5 передач + 4 перехоплення + 3 підбирання = 33 РЕ.

Перемога над «Азовмашем» мала для «Будівельника» не лише принциповий характер, а й дозволяла перед завершальним виїздом до Кривого Рогу не хвилюватися за долю першого місця. Халід Ель-Амін, котрий останнім часом не вражав, з перших же хвилин гри проти маріупольців вирішив нагадати, на що він здатен. Вже протягом дебютної чверті американець записав на свій рахунок два дальні кидки, один м’яч із середньої дистанції та «два з фолом», а загалом став найрезультативнішим і найкориснішим гравцем матчу, відігравши ключову роль у перемозі своєї команди.

Форварди

Маркус Фейсон («Дніпро») – 28 очок + 7 підбирань + 1 передача + 1 перехоплення + 1 блок-шот = 30 РЕ.

Здавалося б, виїзд до сусіднього Дніпродзержинська не загрожує «Дніпру» особливими неприємностями, однак молода команда Ігоря Чигринова вже після першої половини вела з рахунком 34:20. І якби не Маркус Фейсон, котрий взяв на себе роль лідера, реалізувавши 4 двоочкових кидки, 5 триочкових і таку ж кількість штрафних, додавши до них 7 зібраних відскоків, дніпряни цілком реально могли зазнати другої поразки поспіль. Друга гра в майці «Дніпра» стала справжнім бенефісом американського форварда, а головне – принесла перемогу його команді.

Чарльз Томас («Ферро») – 37 очок + 14 підбирань + 1 передача = 43 РЕ.

Домашня зустріч із «Кривбасбаскетом», в якій «Ферро-ЗНТУ» взяло переконливий реванш за поразку першого кола, стала найкращою грою сезону для Чарльза Томаса, котрий набрав рекордні для себе 37 очок, реалізувавши при цьому 13 двоочкових кидків, і відзначився 43 балами рейтингу ефективності. Саме Томас на пару з Бьорттом став головним творцем успіху запоріжців, вже до великої перерви забезпечивши господарям 29-очкову перевагу, а його кидок за дві хвилини до фінальної сирени дозволив «Ферро» ввосьме у чемпіонаті перетнути рубіж результативності у 100 пунктів.

Центровий

Андрій Агафонов («Хімік») – 16 очок + 8 підбирань + 1 передача + 1 блок-шот = 23 РЕ.

Як би не лихоманило «Хімік» у нинішньому сезоні, Андрій Агафонов залишається найстабільнішим гравцем команди з Южного. В матчі з «Політехнікою-Галичиною» українець, як завжди, корисно відпрацював у захисті, зібравши 8 підбирань, а також вісім разів вражав кошик суперника з середньої дистанції, встановивши, таким чином, особистий рекорд сезону.