Резервисты "Ферро" переиграли криворожцев

Победа далась запорожцам нелегко

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг). 84:80 (17:26, 24:18, 22:22, 21:14).

Запоріжжя. 10 квітня. Спорткомплекс ЗНТУ.

«Ферро-ЗНТУ»: Вікторов (15 + 5 передач), Тимощук (4 + 9 передач), Бєляєв (13), Козловець (15), Череповський (5 підбирань); Онищенко (9), Гарбарчук, Кульчицький, Алексейчик (28 + 8 підбирань).

«Кривбасбаскет»: Гусаров (6 + 5 підбирань), Савостін (6 + 5 передач), Конєв (14 + 5 підбирань + 6 передач), Анісімов (21), Мальчевський (21 + 5 підбирань); Нємнонов, Хачатурян (1), Коломийчук (11 + 9 підбирань), Омельченко.

Кидки з гри: 2-очкові – 22/39 – 18/34; 3-очкові – 8/20 – 10/28.

Штрафні кидки: 16/24 – 14/20.

Підбирання м’яча: 23/7 – 27/12.

Гра для запоріжців складалася невдало: у першій чверті перевага гостей сягала 12 пунктів. Однак до великої перерви запоріжцям вдалося скоротити відставання до 3 очок, головним чином, завдяки зусиллям Козловця й Алексейчика, чий сумарний доробок у першій половині склав 27 очок, Вікторова і Тимощука, які підносили їм «патрони».

На 26-й хвилині господарям, нарешті, вдалося встановити рівновагу (54:54), а згодом, після влучання Тимощука, й вийти вперед – 58:56. У заключній чверті гості були близькі до перемоги, але залишок ігрового часу пройшов за переваги дублерів «Ферро-ЗНТУ».

Старший тренер запорізької команди Олексій Рева був задоволений командними діями своїх підопічних: «Звичайно, заслуговує на відзнаку й Алексейчиков, але щоб він робив, якби одноклубники не підносили м’яч йому під кільце? Треба віддати належне гостям: вони тривалий час «душили» нас, але в заключні хвилини зустрічі мої підопічні виглядали свіжішими за них. Цей й визначило підсумок цього важкого протистояння».