Резервисты "Ферро" легко взобрались на "Говерлу"

Запорожские баскетболисты победили со счетом 88:70

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Говерла» (Івано-Франківськ). 88:70 (19:24, 29:12, 14:21, 26:13).

Запоріжжя. 9 березня. Спорткомплекс ЗНТУ. 327 глядачів.

«Ферро-ЗНТУ»: Онищенко (20), Вікторов (6), Бєляєв (12), Саєнко (16 + 8 підбирань), Козловець (12 + 8 підбирань); Гавриш, Юрченко (1), Гарбарчук, Череповський (6 + 5 підбирань), Алексейчик (9).

«Говерла»: Федорчук (9 + 5 підбирань), Калашников (8 + 5 підбирань + 5 передач), Кіба (18 + 7 підбирань), Коровяков (14), Шевцов (9); Вінтаняк, Кравець (9 + 8 підбирань), Макаров (3), Богданов.

Кидки з гри: 2-очкові – 28/48 – 16/33, 3-очкові – 5/21 – 9/32.

Штрафні кидки: 17/22 – 11/15.

Підбирання м’яча: 31/10 – 29/10.

Коментар старшого тренера дублюючого складу «Ферро-ЗНТУ» Олексія РЕВИ:

— Незважаючи на перемогу моїх підопічних, в мене до них є серйозні зауваження. Вони «провалили» першу і третю чверті гри через перетримування м’яча. Причина – побоювання помилитися в завершальній стадії атак. Щодо оборонних дій, то запоріжці впоралися з персональним захистом, а от із зонним були проблеми. У переломних десятихвилинках – другій та четвертій добре відіграли Вадим Онищенко й Антон Саєнко. Перший добре діяв у відборі та перехопленні м’яча, другий здійснював стрімкі проходи, що призводили до взяття кільця суперників. На жаль, у третій чверті наша команда зазнала кадрової втрати – травму отримав В’ячеслав Череповський.