«Ферро-ЗНТУ» — «Будівельник». 72:76 (26:15, 16:20, 7:20. 23:21).

«Ферро-ЗНТУ»: Онищенко (8), Тимощук (7 + 5 підбирань + 6 передач) , Бєляєв (10 + 6 підбирань), Саєнко (6 + 6 підбирань), Козловець (8 + 8 підбирань); Вікторов (15), Юрченко, Череповський (9 + 6 підбирань), Алексейчик (9 + 9 підбирань).
«Будівельник»: Доленко (20 + 9 підбирань), Сліпенчук (16 + 9 підбирань, + 7 передач + 5 перехоплень), Маслюченко (2), Гудков (16 + 6 підбирань), Чумічов; Бабич, Єгоров (8), Добриков, Барбул, Орленко (14 + 12 підбирань + 5 передач).

Кидки з гри: 2-очкові – 17/39 – 21/42, 3-очкові – 7/30 – 6/28.

Штрафні кидки: 17/21 – 16/22.

Підбирання м’яча: 33/14 – 34/9.

Стартову чверть протистояння двох лідерів першості досить легко виграли запоріжці, хоча один із провідних гравців команди – центровий Максим Козловець вже у дебюті мав три персональні фоли. У другій десятихвилинці киянам вдалося скоротити відставання на 4 пункти, головним чином завдяки активності Доленка і Гудкова, котрі в першій половини зустрічі записали до свого активу по 10 очок. Натомість господарі робили ставку на командні дії, тож не дивно, що Череповський протягом перших 20 хвилин приніс у командну скарбничку 7 очок, Козловець і Саєнко – по 6, ще чотири гравці – Онищенко, Вікторов, Тимощук і Бєляєв – по 5.

Третя чверть проходила під знаком переваги дублерів «Будівельника», у складі якого виділявся досвідчений Володимир Орленко. Завдяки вдалому спурту (12:3) на 28-й хвилині киянам вдалося встановити рівновагу – 45:45, а потім створити й відрив у 6 пунктів – 55:49. Отже, тепер наздоганяти довелося вже запоріжцям.

Однак початок заключної чверті знову був за киянами (Доленко приніс їм 4 очки), а до середини періоду перевага гостей складала 11 очок (66:55) . Крім того, запоріжці зазнали й кадрової втрати – через перебір фолів свою участь у грі достроково завершив Вадим Онищенко. І хоча господарям вдалося двічі скорочувати відставання до 3 очок, столичні дублери вміло довели матч до бажаного підсумку – 76:72.

— На жаль, провальною для нас стала третя чверть, — стверджує наставник дублерів «Ферро-ЗНТУ» Олексій РЕВА. – Мої підопічні неодноразово виводили на завершальні кидки з-за дуги Кирила Вікторова, Максима Козловця і Євгена Бєляєва, але їм бракувало влучності. А за 5 секунд до фінальної сирени, коли відставання становило лише 3 пункти, той же Бєляєв примудрився віддати м’яча в руки опонентові.