Дублеры "Ферро" уступили донетчанам

27 очков Максима Козловца запорожцам не помогли

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – БК «Донецьк» (Донецьк) — 76:82 (22:25, 14:20, 21:19, 19:18)

Запоріжжя. 28 листопада. Спорткомплекс ЗНТУ. 289 глядачів.
«Ферро-ЗНТУ»: Вікторов (3), Тимощук (1 + 9 підбирань + 8 передач), Бєляєв (5), Козловець (27 + 11 підбирань + 2 передачі), Череповський (4); Онищенко (16 + 3 передачі + 3 перехоплення), Федоров (6), Гарбарчук (4), Саєнко (10 + 3 підбирання).
БК «Донецьк»: Щепкін (7), Буренко (10 + 10 підбирань + 8 передач), Єгоров (8), Посохов (24 + 5 передач + 2 перехоплення), Чумічов (11 + 7 підбирань); Шаповалов (8), Оснач (5 + 6 підбирань), Нікітін, Чумаков (11 + 10 підбирань), Мизь

Кидки з гри: 2-очкові – 19/40 – 22/44, 3-очкові – 7/19 – 8/23

Штрафні кидки: 17/25 – 14/19

Підбирання м’яча: 32/6 – 31/9.

Можна сказати, що цей матч став змаганням у влучності запоріжця Максима Козловця і донеччанина Олександра Посохова. Вже у першій чверті вони зробили вагому заявку на лідерство, перетнувши позначку в 10 пунктів. У рахунку почергово вели господарі й гості, та на першу перерву команди пішли за триочкової переваги гостей, які домінували й у другому періоді. Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 45:36 на користь БК «Донецьк», Посохов при цьому набрав 18 очок, Козловець поступався йому 2 пунктами.

У третій чверті запоріжцям вдалося зменшити відставання до мінімуму (57:58), але потім на 6 очок гостей вони не спромоглися відповісти жодним – 57:64. «Ферро-ЗНТУ» виграв і заключну 10-хвилинку, але уникнути поразки не спромігся.
— Гості організували досить щільний захист із підстрахуванням на межі фолу, — відзначив наставник запорізьких резервістів Олексій РЕВА. — На жаль, ось уже другий матч з низькою результативністю завершують наші лідери Іван Тимощук і Кирило Вікторов (останній через перебір фолів передчасно залишив ігровий майданчик). До кого в мене немає претензій, так це до Максима Козловця. Непогано провів зустріч і Антон Саєнко. Показники Онищенко начебто й пристойні, але він припустився 5 втрат м’яча.