Дублеры "Ферро" проиграли в Кривом Роге

Запорожцы сумели выиграть только одну четверть

«Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) — «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя). 62:46 (23:12, 15:11, 9:19, 15:4).

Кривий ріг. 22 листопада.
«Кривбасбаскет»: Савостін (5 + 5 підбирань), Аршинов (2 + 5 підбирань), Конєв (16), Анісімов (1), Мальчевський (13 + 5 передач); Гусаров (6), Немнонов (1 + 7 підбирань), Трофімчук (7 + 5 підбирань), Алєксєйчик (10), Ганьшин.
«Ферро-ЗНТУ»: Вікторов (3), Тимощук (7), Федоров (5), Козловець (12 + 10 підбирань), Череповський (14 + 13 підбирань); Онищенко (1), Бєляєв (3), Гарбарчук, Саєнко (1).
Кидки з гри: 2-очкові — 22/41 — 12/30, 3-очкові — 4/17 — 3/19.

Штрафні кидки: 6/11 -13/24.

Підбирання мяча: 28/12 — 22/14.

По-справжньому гостям вдалася лише третя чверть, після якої вони скоротили відставання від суперника до 5 очок. Однак протягом заключних десяти хвилин дублюючий склад «Кривбасбаскета» не дав одноліткам із «Ферро» жодного шансу, оформивши закономірну перемогу.