Запорожские триатлонисты дважды вторые

Прошел чемпионат Украины в эстафетах

В мальовничому куточку Львівщини – урочищі Майдан, що в Новояворівську, завершилився чемпіонат України з триатлону в естафетах, у яких взяли участь атлети з Донецька, Житомира, Запоріжжя, Харкова, Полтави і звичайно ж господарі турніру львів’яни.Серйозних сенсацій не було, всі фаворити виправдали роль лідерів і вивели свої команди на провідні позиції. Серед чоловіків не було рівних донеччанам, які подолали дистанцію (300 метрів плавання, 10 км. їзди на велосипеді та 2 км. бігу) за 5 хвилин і 31 секунду. За команду зі Сходу виступали: Данило Сапунов, Віктор Земцев і Віктор Алюшин. «Залізні чоловіки» із Запоріжжя фінішували з часом – 5:55. Замкнули призову трійку Харків’яни – 6:18. Господарі змагань, незважаючи на підтримку власних уболівальників, не зуміли втрутитись у трійку лідерів. Назар Дорош, Юрій Заблоцький та Михайло Климко, не повністю використати свій потенціал і з часом 7:41 зайняли четверту позицію.

Жінки вступили в боротьбу не з меншим ентузіазмом ніж чоловіки. Та й тут Львів посів четверте місце. Хоча було помітно, що галицька команда боролася до самого кінця. Цікавим є той факт, що честь господарів турніру захищало три сестри: Олена, Валентина та Марія Квіти. Вони показали результат 21 хвилина, 29 секунд. Гілку першості тут отримали спортсменки з Житомира у складі: Олесі Пристайко, Анастасії Черненко та Юлі Сапунової. Вся дистанція їм підкорилася за 17 хвилин і 43 секунди. Друге та треті місця посіли атлети із Запоріжжя та Харкова відповідно.