Три золота из Черкасс

Запорожские борцы-классики отлично выступили на чемпионате Украины

У Черкасах відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби. Цього року чемпіонат країни проводився на честь президента федерації Володимира Кисіля, який трагічно загинув 30 травня в автокатастрофі.

Проте суто спортивного завдання для борців ніхто не відміняв. Черкаський чемпіонат став відбірковим до чемпіонату світу–2009, який відбудеться 25-26 вересня в Данії.
Та лише семеро українців зможуть представляти Україну на скандинавській першості (перші номери в своїх категоріях). Звісно основний склад збірної остаточно буде сформованим у серпні, але кістяк команди затвердився уже в Черкасах.

До речі, чому саме в Черкасах проводиться уже другий відбірковий чемпіонат України з греко-римської боротьби, розповів головний тренер збірної Олександр Камач: «Черкаси – це нейтральна територія для всіх учасників змагань. Тобто жодного тиску з боку суддів чи вболівальників на спортсменів не чиниться. До того ж, це центральна Україна, тому суто географічно сюди вигідно приїздити усім учасникам».

Щодо результатів змагань, то вони виявилися в деяких категоріях сенсаційними. Наприклад в категорії 60 кг перемогу здобув Руслан Ісрафілов (мс), який у фіналі переміг Данила Кримов (мсмк). Але в інших категоріях жодних сумнівів не було. У вазі 74 кг бронзовий призер Олімпійських ігор у Пекіні запоріжець Армен Варданян без проблем переміг у фіналі донеччанина Олексія Чекаленка.

2. Демянков Денис-мс (Запоріжжя)
3. Хвощ Олександр-мсмк (Запоріжжя)