Запорізькі студенти здобули п’ять медалей FISU University World Cup Combat Sports

З 21 по 30 жовтня у турецькому місті Самсун пройшли змагання з Кубку світу з єдиноборств серед студентів.
У змаганнях взяли участь , близько 1200 студентів із 50 країн світу та представляли 344 університети! У програму змагань увійшло 7 видів спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу.
Збірну України представляли 110 студентів із 50 університетів України, в тому числі семеро студентів з трьох ВИШів Запоріжжя.
У Самсуні наші спортсмени вибороли 19 золотих медалей, 25 срібних медалей, 22 бронзових медалей. Завдяки цьому збірна України посіла 2 місце у загальнокомандному заліку.
П’ять медалей, 3 золота і 2 срібла, поклади в національну скарбничку запоріжці.
Золото FISU University World Cup Combat Sports здобули студенти Запорізького національного університету — Еліна Сєлємєнєва у змаганнях з карате, та Олександр Єфіменко у тайському боксі. А також студент Запорізького Класичного приватного університету Парвіз Насібов у змаганнях з греко-римської боротьби.
Ще два студенти ЗНУ мають срібні медалі – це боксерка Ольга Шалімова та борець греко-римського стилю Юрій Дорогань.
П’яті місця посіли студент НУ «Запорізька політехніка» Олександр Тютюнник у змаганнях з ушу, та студент КПУ, боксер Ілля Котляров.