Срібло FISU University World Cup Combat Sports здобуває студент ЗНУ, борець Юрій Дорогань

Ще одну чудову новину маємо з турецького узбережжя Чорного моря. У місті Самсун на Кубку світу зі спортивних єдиноборств серед студентів університетів,  срібло виборов студент Запорізького Національного Університету Юрій Дорогань.

У ваговій категорії до 97 кг запорізький борець 4 рази виходив на килим палацу спорту «MUSTAFA DAGISTANLI SPORT HALL» і тричі судді оголошували його переможцем. Юрій Дорогань переміг двох турецьких студентів  і взяв реванш за поразку у фіналі чемпіонату України у товариша зі збірної команди країни, борця з Рівного, МС У Владислава Драганчука.  І тільки у фіналі, за рахунку балів 1:1, перемогу присудили турецькому борцю, який став переможцем Кубка світу.  Дорогань взе додому срібло.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.