Вероніка Крамаренко стала чемпіонкою України серед юніорів

В Івано-Франківську відбувся  Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Федерацію легкої атлетики Запорізької області на першості країни представили четверо спортсменів. Як і минулого тижня у Луцьку, учасникам змагань знов не пощастило з погодою – чемпіонат проходив під дощем та за несприятливої температури. Всупереч примхам природи, вкотре проявила свій характер стрибунка у висоту Вероніка Крамаренко – вихованка Миколи Івановича Кардача стала чемпіонкою України серед юніорів, з результатом 1 м 70 см. Ще одна підопічна цього тренера, Тетяна Кубасова, показала восьмий результат 1 м 45 см.

За крок від призової трійки був Андрій Барабанов – на дистанції 100 м він став четвертим у фіналі, з часом 11.37 сек. А в бігу на 200 м був сьомим 22.97 сек. Тренують спортсмена ЗТУ Рурак Костянтин Михайлович та Рурак Олена Володимирівна.

На цих же дистанціях виступав Артем Куделя. На стоментривці він був 12-м (11.54 сек) а на 200 м — 18-м (23.70 сек). Тренери — Ржевський Яків Семенович., Місірук Галина Онуфріївна.