Запорізька дзюдоїстка Інна Сич відзначила повернення з декрету сріблом і золотом  чемпіонату Європи

Збірна України виграла золото Чемпіонату Європи з дзюдо IBSA 2022 (серед спортсменів з вадами зору). В доробку наших спортсменів чотири золота, ччотири срібла і бронза.

Змагання протягом двох днів проходили в PalaPirastu Sports Palace, що в Кальярі (Італія), і зібрали 92 дзюдоїсти з 20 країн.

У складі збірної України успішно відзначила своє повернення з декретної відпустки чемпіонка Паралімпійський Ігор,  запоріжанка Інна Сич (Черняк). Спортсменка, яка лише торік стала мамою чарівної донечки, виборола срібну нагороду чемпіонату Європи у ваговій категорії -57 кг.

Крім того в останній день в командному турнірі українські дівчата вибороли золото, а хлопці срібло.