Запоріжець Микита Тесса став чемпіоном світу з веслування у каное-четвірці

Надзвичайно успішним для збірної України став чемпіонат світу з веслування серед юніорів і молоді, який відбувся у Сегеді. Наша команда завоювала 5 медалей, 2 з яких золоті!

Одну з нагород найвищого гатунку допоміг вибороти Україні запорізький спортсмен, вихованець ДЮСШ «Локомотив» Микита Тесса, який виступав у складі каное-четвріки на дистанції 500 м .

Каноїсти-юніори Ярослав ВЕРБЛЮД/ Олександр РУДЕНКО (Київська)/ Микита ТЕССА (Запорізька)/ Віталій ПРИСТАЙ в фіналі блискуче перемогли угорський екіпаж – 1.34,97 проти 1.35,35! Українці вже зі старту вийшли вперед і упродовж всієї дистанції конкурували з екіпажем-господарем змагань. Показали характер, реалізували підготовку і стали чемпіонами!

Підготували екіпаж тренери з резерву збірної України Едем МУРАДАСІЛОВ і Юлія МЕЛЬНИК.

Наставники Микити Тесси — Олександр ТОКАРЄВ та Євгеній МОРОЗОВ.