Запорізькі тхеквондисти вибороли нагороди престижних змагань в ОАЕ

У місті Фуджейра, що в Обєднаних Арабських Еміратах, проходить міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо класу G-2 «Fujairah Open».

У перший день турніру вихованка СК «Мотор-Січ» та ЗОШВСМ — Євгенія Жила завоювала бронзову медаль у змаганнях жінок, вагової категорії +73 кг – спортсменка провела три поєдинки, два з яких виграла.

У другий день змагань, вихованець СК «Мотор-Січ» та ЗОШВСМ МСУ Максим Маненков серед юніорів до 45 кг провів 5 поєдинків, і вигравши чотири з них завоював срібну медаль

Також у складі української  команди золоті медалі завоювали  Симур Мірзоєв який одержав перемоги у 5 поєдинках серед юніорів до 63 кг, та  Ілля Ліпатов – він виграв чотири зустрічі у змаганнях серед юніорів +78 кг!

Тарханяну Мартіросу та Круш Діані, на жаль, не вдалося поборотися за медалі.

Підготував спортсменів Андрій Вікторович Яковлев.