Запоріжанка Ольга Шалімова стала віце-чемпіонкою Європи з боксу

В італійському місті Розетто-дельї-Абруцці завершився Чемпіонат Європи-2021 з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років. Збірна України U-22 завоювала на цих змаганнях 11 медалей, серед них 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових. За загальною кількістю нагород українці посіли друге місце на цьому престижному турнірі.

Срібло у національний доробок принесла запоріжанка Ольга Шалімова. Вихованка Дмитра Орєхова впевнено дісталася фіналу у ваговій категорії до 48 кг. Але прикре рішення суддів не дозволило Ользі піднятися на найвищий щабель п’єдесталу пошани. Запоріжанка провела драматичний фінальний бій проти італійки Джованни Маркезе. Другий та третій раунди пройшли під диктовку українки, а її суперниця залишила ринг зі скривавленим обличчям. Але у підсумку троє суддів стали на бій Маркезе і лише двоє віддали перевагу Ользі, яка стала срібною медалісткою чемпіонату Європи.

Доречі, цікаве інтерв’ю зтендітною боксеркою читайте на нашому сайті:

Ольга Шалімова: «Можу бути професійною боксеркою, і при цьому виглядати тендітною дівчинкою»