Запорізька спринтерка Вікторія Ратнікова провела продуктивний вік-енд в Стамбулі

Стамбул минулих вихідних приймав одразу два масштабні старти з легкої атлетики — чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) та відкритий кубок Стамбула Istanbul Cup. В складі збірної України виступала на цих змаганнях спортсменка Федерації легкої атлетики Запорізької області Вікторія Ратнікова, яка виступала на дистанції 60 м.

На чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) вихованка ЗТУ Костянтина Михайловича Рурака зуміла пробитися до фіналу, де показала час 7.41 сек і зупинилася за крок від нагород, посівши четверте місце.

Другий старт у Стамбулі виявився більш успішним для Вікторії Ратнікової. Виступаючи на Istanbul Cup, запоріжанка посіла друге місце в бігу на 60 м, показавши результат 7.39 сек.