Запорізькі багатоборці Касьянови відкрили сезон сріблом і бронзою міжнародних змагань

В Талліні відбувся міжнародний турнір з багатоборства у приміщенні Indoor Combined Events Tallinn.

Міжнародний сезон відкрили на цих змаганнях найтитулованіші українські багатоборці – Анна та Олексій Касьянови. Подружжю вдалося оформити в Естонії одразу дві медалі!

Олексій Касьянов посів третє місце у змаганнях зсемиборства. Запорізький легкоатлет набрав 5958 очок, показавши такі результати: біг 60 м — 6.97 сек, стрибки у довжину — 7 м 41 см, штовхання ядра — 15 м 05 см, стрибки у висоту – 1 м 96 см, біг 60 м з бар’єрами — 8.04  сек, стрибки з жердиною — 4.60 м, біг 1000 м — 2.43,99.

Переможцем турніру став іспанець Хорхе Уренья, який набрав 6091, другим став естонець Пісто Ліллеметс – 5996.

Чемпіонка світу з багатоборства, Анна Касьянова, тріумфально повернулася на міжнародну арену після народження донечки! Турнір в Естонії став для неї першим міжнародним стартом за останні три роки. Протягом всієї програми п’ятиборства Анна впевнено трималася у трійці лідерок, яку до речі повністю складали українки. Перед заключним видом Касьянова йшла на третій позиції, але в бігу на 800 метрів зуміла обігнати співвітчизницю Римму Буйненко-Гордієнко, і посіла друге місце змагань, набраши 4449 очок! Перше місце посіла Аліна Шух, на рахунку якої 4518 очок, третьою стала Римма Буйненко-Гордієнко – 4360.

Результати Анни Касьянової по видам: 60 м з бар’єрами – 8.40 сек, стрибки у висоту – 1 м 78 см, штовхання ядра – 14 м 11 см, стрибки у довжину – 5 м 87 см, біг 800 м – 2.18,38

До того ж результати, які показали в Талліні запорізькі багатоборці, увійшли в топ-10 світового рейтингу! Анна Касьянова після турніру Indoor Combined Events Tallinn, посідає п’яте місце в світі, а Олексій Касьянов – десяте!