Запорізька стрибунка у висоту Вероніка Крамаренко – срібна призерка чемпіонату України

В Сумах добіг завершення чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. і молодше. Єдину медаль Федерації легкої атлетики запорізької області принесла вихованка ДЮСШ «Спартак», тренера Миколи Івановича Кардача, Вероніка Крамаренко. У секторі стрибків у висоту 16-річна спортсменка впевнено подолала кваліфікацію (1.60 м), а у фіналі встановивши новий особистий рекорд 1 м 76 см, виборола срібло чемпіонату України. На 1 см обійшла  запоріжанку киянка Анастасія Лочман. Третьою була дончанка Дар’я Озерянова (1.73м).

Вадим Пилипчук в бігу на дистанції 3000 м посів п’яте місце з новим особистим рекордом 9:36.19. Спортсмен тренується піж керівництвом Людмили Степанівни Тиховської, і представляє ДЮСШ№10.

В фіналі бігу на 800 м шостою стала Єлизавета Васильєва — 2:21.36, сьомою — Єлизавета Березіна 2:22.12. При цьому обидві спортсменки покращили особисті рекорди. Дівчата представляють СДЮШОР «Металург» і тренуються під керівництвом Олени Володимирівни Рурак.

Також відзначимо двох енергодарських дівчат 2006 року народження, які успішно завершили сьогодні програму п’ятиборства – Марія Жаховська стала 15-ю, набравши 2269 очок, а Єлизавета Чикалова – 19-ю, з сумою 2153. В більшості дисциплін вихованки Віталія Вікторовича Борисенка показали особисті рекорди. Ще одна підопічна цього наставника, Марина Балаховцева (також 2006 р.н.), зупинилася за крок від того, щоб кваліфікуватися до фіналу у секторі штовхання ядра вагою 3 кг. Дівчина стала 13-ю, з новим власним рекордом 10.60 м.

Ще двоє запорізьких спортсменів зуміли потрапити в півфінал на дистанції 60 м. Генадій Макшанцев (СДЮШОР «Металург», тренер Андрій Федорович Новицький) двічі оновив особистий рекорд – спочатку у кваліфікації пробіг дистанцію за 7.45 сек, а потім у півфіналі – з часом 7.41 сек. Артем Куделя (СДЮШОР «Металург», тренер Яків Семенович Ржевський) з особистим рекордом пробіг у кваліфікації 7.50 сек, а у півфіналі показав час 7.54 сек. Нажаль до фіналу запорізькі юнаки не потрапили.

В заключний день змагань запоріжці виступали в естафетноиу бігу 100+200+300+400 м. Юнаки посіли дев’яте місце, з результатом 2:09.57. склад команди: Андрій Барабанов, Артем Куделя, Геннадій Макшанцев, Микита Іванісов.  Запорізькі дівчата показали 12-й час — 2:26.52. Склад команди: Єлизавета Чикалова, Анна Гордіюк, Єлизавета Березіна та Єлизавета Васильєва.