Запорізька спринтерка Вікторія Ратнікова з особистим рекордом виграла «Різдвяні старти»

Вдало розпочинає новий рік одна з лідерок Федерації легкої атлетики Запорізької області Вікторія Ратнікова. На традиційному турнірі з легкої атлетики «Різдвяні старти», який сьогодні стартував в Києві, вихованка Заслуженого тренера України Костянтина Рурака виграла фінальний забіг на дистанції 60 м, з результатом 7.37 сек, який став новим особистим рекордом 20-річної спортсменки. Друге місце  посіла Яна Качур — 7.43 сек, третьою стала віце-чемпіонка світу зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук.

Шості місця на в фіналі цієї дистанції посіли також запоріжці Роман Кравцов — 6.90 сек, та Анастасія Бризгіна — 7.67 сек.