Марія Скора стала п’ятою на всесвітній Універсіаді

Запорізька дзюдоїстка Марія Скора завершила виступ на Всесвітній  Універсіаді, яка цими днями триває в Неаполі. У ваговій категорії до 57 кг Марія виграла суперниць з Кореї та Монголії і пройшла до півфіналу. Тут на нашу спорстменку чекала потужна конкурентка – віце-чемпіонка Азії у командних змаганнях, чемпіонка світу серед кадетів, японка Кана Томізава. Перевага була на борці конкурентки, яка згодом додала до своєї колекції нагород ще й золото Всесвітньої Універсіади.

У поєдинку за бронзу Марія Скора нажаль теж програла, третє місце здобула росіянка Наталя Голомідова, а запоріжанка завершила Універсіаду на п’ятому місці.

Зазначимо, що єдину нагороду українським студентам у змаганнях з дзюдо принесла Ганна Антикало , яка стала бронзовою призеркою  у вазі до 70 кг. Ця медаль,  п’яте місце Марії Скорої та три сьомих місця, дозволили українцям посісти 16 місце в медальному заліку Універсіади.