Дмитро Пилипенко став чемпіоном України з дзюдо

375 спортсменів з 23 регіонів України упродовж двох днів, 26 та 27 березня, виборювали нагороди чемпіонату України з дзюдо серед юніорів до 21 року у спортивному комплексі «Олімпія+» в Дніпрі.

Дві нагороду зумліли здобути на цих змаганнях запоріжці.

У ваговій категорії 81 кг чемпіоном України став Дмитро Пилипенко, який на шляху до золота здобув шість перемог!

Бронзу у змаганнях юніорок, вагової категорії до 44 кг, здобула Маряна Гавриляк.

Анастасія Зинькевич зупинилася за крок від п’єдесталу, на п’ятому місці, в категорії до 70 кг.

У Загальному заліку збірна Запорізької області посіла восьме командне місце серед 21 команди.

Змагання у Дніпрі визначили претендентів для участі у відбіркових Кубках Європи, за результатами виступів у яких і буде сформована команда, що захищатиме честь країни у чемпіонатах світу і Європи.