Сергій Шевцов встановив новий національний рекорд на чемпіонаті світу з плавання

В китайському Ханчжоу відбувся  Чемпіонату світу з плавання в 25-метровому басейні, 14th FINA World Swimming Championships (25 m), участь в якому взяли 960 спортсменів з 178 країн світу, в тому числі й українські спортсмени. У складі збірної України одразу троє представників запорізького плавання змагалися на світовій першості, відзначимо що це найкращий показник за останні багато років! Право відстоювати честь країни вибороли Сергій Шевцов, Сергій Фролов та Микита Коптєлов.

Микита Коптєлов у кваліфікації на дистанції 100м брасом показав результат 1.00,98 – 43 місце.   А на 200-метрівці брасом посів 31 місце з результатом 2.10,26.

Сергій Шевцов на дистанції 50м вільний стиль показав дев’ятий результат (21,31), та вийшов у півфінал, але до фіналу потрапити йому не вдалось: 21,43 – шістнадцяте місце в півфіналі.

На дистанції 100 м вільним стилем Сергій Шевцов з тринадцятим результатом (0.47,15) увійшов до півфінальних запливів, в півфіналі він посів 11 місце з результатом, який став новим Рекордом України — 0.46,86!

Найдосвідченіший представник запорізької делегації Сергій Фролов завершив виступ на дистанції 1500 м вільним стилем на 11-му місці — 14.38,42, і нажаль не зміг кваліфікуватися до фіналу. Натомість інший українець Михайло Романчук в драматичній та захоплюючій боротьбі переміг рекордсмена світу Грегоріо Палтріньєрі з результатом 14.09,14 та завоював золото з Рекордом чемпіонатів світу та рекордом України!