Запорізькі дзюдоїсти здобули дві медалі Кубка Європи

Мінськ приймав Кубок Європи з дзюдо. Участь у змаганнях взяли майже чотири сотні спортсменів з 40 країн.  Збірна України була представлена 25 дзюдоїстами, яким у підсумку вдалося здобути срібну і п’ять бронзових нагород, та посісти 11 місце у командному заліку континентального кубку.

Дві медалі поклали до національної скарбнички запоріжці – Станіслав Бондаренко і Данило Гуцол.

У вазі до 100 кг Гуцол провів п’ять поєдинків. Здолавши суперників з Росії, Казахстану і Білорусі, у півфіналі програв досвідченому азербайджанцю Ельмару Гасієву, який і став переможцем у цій вазі. У втішному ж раунді Данило здолав суперника з Нідерландів, і здобув бронзу Кубка Європи.

Станіслав Бондаренко  у своїй традиційній вазі понад 100 кг провів чотири зустрічі. У першій переміг росіянина, а от у другій «перечепився» через ще одного представника цієї країни, та потрапив у втішний раунд. На шляху до бронзи Станіслав лишив позаду грузина та ще одного, третього на цьому турнірі, росіянина.

Після двох перемог, програв у третій зустрічі запоріжець Вадим Синявський.

По два поєдинки провели у Мінську Олександр Мойсей та Богдан Зусько.

Після першої зустрічі покинули татамі Марія Скора, Аслан Куразов, Семен Ракита, Віталій Шепель.