Збірна Запорізької області стала четвертою на чемпіонаті України з плавання

У басейні «Метеор» м.Дніпро, відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків (басейн 50м). Участь у змаганнях взяли 369 спортсменів з 21 регіону України та міста Київ.

Збірна Запорізької області посіла високе четверте місце в командному заліку, здобувши три золоті, три срібні та три бронзові медалі.

Виховнка СДЮШОР «Мотор-Січ» Ангеліна Чубир, яка в перший день змагань стала чемпіонкою України на дистанції 50 м батерфляєм (0:30.06), додала до цієї нагороди золото ще й на дистанції 50 м вільним стилем (0:28.25).Ще одну золоту нагороду приніс запорізькій команді представник СДЮШОР «Спартак-КПУ» Микита Колесников , який став чемпіоном Україні на дистанції 50 м вільним стилем з результатом  0:25.45 сек. Крім того Микита був другим на дистанціях 50 і 100 метрів батерфляєм (27.61 та 1:03.54 відповідно). Бронзові медалі в індивідуальних дисциплінах здобули також «моторовець» Тимур Поваляєв – 200 м комплексом (2:26.60) та «спартаківець» Денис Лебедєв на дистанції 50 м батерфляєм (0:27.66).

Ще два комплекти медалей здобули запорізькі дівчата в естафетах.

На дистанції 4×100 м вільним стилем Срібло здобули Валерія Хацаревич, Дар’я Погонішева , Маргарита Лактіна та Ангеліна Чубир (4:22.14). А в комбінованій естафеті 4х100 м квартет здобули Валерія Хацаревич, Руслана Стєкачова, Маргарита Лактіна та Ангеліна Чубир здобув бронзові нагороди (4:55.17).