Команда професійного училища моди і стилю виграла першість зі стрітболу серед запорізьких ПТНЗ

26-27 жовтня на майданчику Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею точилися змагання обласної першості з баскетболу 3Х3 серед жіночих команд професійно-технічних навчальних закладів регіону.

Демократичний стрітбол замінив у програмі обласних змагань серед учнів ПТНЗ класичний баскетбол. У форматі 3Х3 і змагання проводити легше, і команди зібрати простіше, відзначають керівники фізичного виховання.

Цього разу на майданчику під кошиком зустрілося сім команд:

-Запорізький професійний торгово кулінарний ліцей

-Запорізьке вище професійне училище моли і стилю

-Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту

— Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

-Запорізьке вище професійне училище

-Запорізький професійний ліцей сервісу

-Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти

За результатами ігор у групах визначився квартет сильніших. Зігнавши між собою, дівчата з’ясували хто боротиметься за перше місце, а які команди розіграють «бронзу».

У вирішальній боротьбі за нагороди ученицям торгово-кулінарного ліцею вдалося вибороти третє місце, обігравши команду політехнічного центру професійно-технічної освіти.

А за перше місце зійшлися команди училища моди і стилю та Запорізьке вище професійне училище. З рахунком 5:2 перемогли дівчата з вищого професійного училища моди і стилю.

Переможці та призери змагань з баскетболу 3х3 серед жіночих команд ПТНЗ Запорізької області:

1. Запорізьке вище професійне училище моди і стилю
  2. Запорізьке вище професійне Училище
  3. Запорізький професійний торгово кулінарний ліцей

За підсумками цих змагань з кращих гравців буде сформовано збірну, яка наступного року представить регіон на всеукраїнських змаганнях. А вже наступного тижня (2-3 листопада) нагороди такого турніру зі стрітболу розіграють  чоловічі команди професійно-технічних навчальних закладів.