Юні борці «Хорти» успішно відкрили сезон у Токмаку

Надзвичайно успішно після літніх канікул стартували борці СК»ХортА». Сезон юні спортсмени розпочинали у Токмаку на Всеукраїнському турнірі серед спортсменів 2002 року народження і молодше.

Василівку на змаганнях представляло п’ятнадцять борців під керівництвом наставників — ЗТУ Романа Білки та Олексія Зинов’єва.

Попри високу конкуренцію четверо з них повернулися додому з медалями! Три переконливі перемоги принесли золото Вероніці Павліченко (25 кг). Програвши лише у фіналах другими стали Катерина Олійник (27 кг) та Даніель Сарібекян (42 кг). Бронзу здобула Єлизавета Федоренко (60 кг). Ще двоє наших спортсменів програли у «бронзових» фіналах і посіли п’яті місця — Антон Чепур (59 кг) та Олександра Коваленко (34 кг).