Запорізькі студенти-важкоатлети приносять Україні ще одну медаль світової першості

Ще одну чудову новину щойно отримали з Токіо, де триває чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.

До великої «бронзи», завойованої вчора студенткою Запорізького Національного університету Ганною Пановою, малу «бронзу» у ривку додав студент економіко-правничого коледжу ЗНУ  Кирило Пирогов.
У змаганнях спортсменів вагової категорій до 94 кг, запоріжець показав третій результат у ривку — 169  кг та п’ятий — у поштовху – 194 кг.
За сумою двоєборства Кирило Пирогов посів четверте місце чемпіонату світу з результатом 363 кілограми. Причому володарю великої «бронзи» – спортсмену з Ірану, Кирило програв лише один кілограм. Чемпіоном світу серед юніорів став представники Узбекистану, з сумою 390 кг, «срібло» у білоруса – 378 кг.
Попереду виступ ще однієї запорізької спортсменки – спробує підкорити токійський поміст Єлизавета Баранова.
Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.