Запорізькі ветерани плавання стали п’ятими на чемпионаті України

16.04.24MSTR_025В дніпропетровському в басейні спорткомплексу «Метеор» відбувся чемпіонат України з плавання  в категорії Мастерс. В ньому взяли участь 353 спортсмени різних вікових груп з всіх куточків України. Запорізьку область представила збірна майстрів клубу «Мотор-Зеніт». У командному заліку наші спортсмени посіли п’яте місце. Командна першість чемпіонату визначалася шляхом зарахування всіх очок, які увійшли до загального рейтингу спортсменів за системою В.Б. Феоктистова на окремих дистанціях та в естафетному плаванні з першого по восьме місце.