ЗНТУ-ЗАБ на виїзді драматично поступився столичному ЦСКА

yes 10_198В одному з найбільші захоплюючих поєдинків сезону в чоловічій Суперлізі ЦСКА на своєму майданчику завдав поразки своєму найбільш принциповому супернику — ЗНТУ-ЗАБ.

Перший тайм виграли запоріжці 17:14 і перед перервою здавалось, що господарі вже не оговтаються. Особливо болісним для ЦСКА був останній пропущений м’яч першої половини зустрічі. Його на 30-й хвилині кидком з 9-метрового штрафного через стінку та воротаря забив Богдан Черкащенко. Зрівняти рахунок ЦСКА вдалось на 51-й хвилині матчу завдяки голу Дмитра Тютюнника — 25:25. Далі команди йшли м’яч в м’яч — 26:26, 27:27, 28:28. Вирішальним в поєдинку став гол Івана Тимощука. На 59-й хвилині він закинув м’яч, відповісти на який  гості вже не зуміли. 29:28 — драматична перемога ЦСКА, яка збільшує шанси підопічних Володимира Леонтьєва на бронзові нагороди чемпіонату. ЗНТУ-ЗАБ в турнірній таблиці і надалі четвертий
ЦСКА (Київ) — ЗНТУ-ЗАБ (Запоріжжя) 29:28 (14:17)