У запорізьких плавців шість нагород в перший день чемпіонату України

swimming

В  Дніпропетровську стартував чемпіонат України та чемпіонату України серед молоді з плавання. В перший день змагань спортсмени з усієї країни змагалися за нагороди у 10 дисциплінах.  Запоріжцям на блактиних доріжках басейну «Метеор» пощастило вибороти вже шість медалей.

В змаганнях дорослих спортсменів срібні медалі завоювали Сергій Шевцов на дистанції 50 м вільним стилем та Сергій Фролов – 400 м вільним стилем. Бронзу виборола Марина Надточій на дистанції 100 м брасом.

Серед молоді Сергій Шевцов став чемпіоном України на 50-метрівці вільним стилем. Кирило Гаращенко виборов золото на дистанції 400 м вільним стилем (4:02.51). Дмитро Омельков на цій же дистанції завоював бронзу.

Всі спортсмени представляють СДЮШОР «Спартак-КПУ», а Марина Надточій і Сергій Фролов також захищають честь ШВСМ.

Зазначимо,  що змагання чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з плавання визнані кваліфікаційними на здобуття права участі в Іграх ХХХІ літньої Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.